Widget Image

Narodila jsem se, vyrostla, studovala kresbu, baví mě … bla bla bla, koho to zajímá. Miluji kreslení a mám divné sny, víc vědět nechtějte:-)

My sick dreams, volně přeloženo Moje choré sny. Občas si říkám, jestli se něco podobného může zdát i jiným lidem a dost často se ptám, kam na ty sny chodím. Myslím, že vedu v celku normální život, ale moje fantazie si žije svůj vlastní. Zdají se mi sny, ve kterých jsou mořské panny porcovány na sushi, sny o super hrdinech tak jak je neznáme, nebo sny o lásce s robotem.

Dřív jsem měla z vlastních snů strach, časem jsem se jim jen smála a dnes mám potřebu se o ně dělit formou obrázků na velkých plátnech. Vítejte v mém světě snů.

Email: yana@mysickdreams.com
Telefon: +420 737 77 55 33
Web: https://www.mysickdreams.com/

O nákupu

Stačí vyplnit formulář a odeslat tlačítkem ZÁVAZNĚ OBJEDNAT. Cena je vždy konečná, to znamená včetně poštovného, pojištění i obalového materiálu. Na email Vám přijdou veškeré platební informace. Je potřeba zaplatit zálohu na poštovné a balné, což je 860 Kč, popřípadě můžete zaplatit celou částku. Jakmile dorazí záloha, dílo balím a posílám. O odeslání budete informování emailem, kde najdete také údaje ke sledování zásilky.

Zakoupené dílo Vám posílám prostřednictvím kurýrní služby. Vzhledem k tomu, že jde o umění, nechci nic riskovat, zásilky pečlivě balím a nechávám je řádně pojistit. V rámci přepravy podléhají umělecká díla obecně přísnějším podmínkám. Chci mít jistotu, že jsem udělala maximum pro to, aby k Vám umělecké dílo dorazilo v původním stavu. Z tohoto důvodu jsou také veškerá převážená díla řádně pojištěna, což se odráží na ceně dopravy. Pokud při objednávce vyplníte tel. číslo, kurýr Vás o konkrétním čase doručení informuje telefonicky, případně emailem.

Vždy se snažím objednávku vyřídit co nejrychleji. Z vlastní zkušenosti vím, že chci všechno hned.

Jak postupovat pokud Vám dorazila zásilka poškozená? Pokud s dílem není něco v pořádku již při doručení, nepřebírejte ho! Za bezpečnost přepravy díla ručí dopravce a způsobenou škodu je mu potřeba bez prodlení nahlásit. Před převzetím a před podpisem o převzetí zkontrolujte obal, pokud je někde protržený, nahlaste to řidiči a zásilku nepřebírejte.

Pokud je to první umělecké dílo které jste zakoupili, nezapomeňte, že je nutné skladovat ho v příznivých podmínkách, kde nepanují extrémní teploty nebo výrazné výkyvy teplot a vlhkosti (např. koupelna).

Pokud do 14 dnů zjistíte, že se Vám zakoupené dílo nelíbí, nedokážete se s ním ztotožnit, nebo se nehodí do interiéru, můžete ho vrátit a to bez udání důvodu.