Widget Image

Narodila jsem se, vyrostla, studovala kresbu, baví mě … bla bla bla, koho to zajímá. Miluji kreslení a mám divné sny, víc vědět nechtějte:-)

My sick dreams, volně přeloženo Moje choré sny. Občas si říkám, jestli se něco podobného může zdát i jiným lidem a dost často se ptám, kam na ty sny chodím. Myslím, že vedu v celku normální život, ale moje fantazie si žije svůj vlastní. Zdají se mi sny, ve kterých jsou mořské panny porcovány na sushi, sny o super hrdinech tak jak je neznáme, nebo sny o lásce s robotem.

Dřív jsem měla z vlastních snů strach, časem jsem se jim jen smála a dnes mám potřebu se o ně dělit formou obrázků na velkých plátnech. Vítejte v mém světě snů.

Email: yana@mysickdreams.com
Telefon: +420 737 77 55 33
Web: https://www.mysickdreams.com/

Ceny

Co určuje cenu obrazu, proč jsou mezi díly cenové rozdíly a další otázky, zkusím zodpovědět níže.

Cena je u každé malby stanovena individuálně a je v ní zahrnuta doprava, pojištění i obalový materiál.

Cena uměleckých děl je obecně velmi komplikovaná oblast. Cenu ovlivňuje mnoho faktorů počínaje kvalitou díla, jedinečností, jménem/známostí autora a technikou, rozměry či trvalostí materiálu konče. Ceny za mé obrazy jsou nastaveny tak, aby byli dostupné široké veřejnosti, aby měl každý možnost mít doma originál. Do ceny díla musím zahrnout ceny plátna, rámu, barev a ostatních použitých materiálů. Dalším faktorem je čas který tomu věnuji. Od myšlenky k hotovému plátnu je dlouhá cesta. Myslím, že pokud chcete něco originálního, neokoukaného, stylového, tak cena nemá být rozhodující faktor. Každý obraz je originál, když si ho koupíte vy, nikdo jiný takový mít nebude.

Občas se setkávám s dotazy, zda není lepší počkat si na nějakou výstavu a koupit si obraz tam.
Odpověď je jednoduchá, ceny se nijak neliší, jsou stejné zde na webu, i v galerii.

Pokud máte zájem vidět dílo na vlastní oči, je to možné. Chcete-li se s dílem před koupí osobně seznámit, neváhejte mně kontaktovat. U každého díla je pro představu zobrazení v interiéru, pro lepší pochopení jeho rozměru a u některých jsem i já, aby byl zřejmější poměr a velikost obrazu.

Teď už stačí si jen vybrat.